poniedziałek, 20 maja 2013

Kolorowanki z Zosią ( Jej Wysokość Zosia) i Nagrodzona Gabi

Kolorowanki - kartka papieru i prosty wzór. Ulubione postacie, kolorowe kredki to zachęta do bardzo ważnych ćwiczeń.
Dzięki kolorowankom dzieciaki ćwiczą sprawność motoryczną, koordynację wzrokowo-ruchową, ćwiczą precyzję ruchów ręki. Wspaniały wstęp do nauki pisania. Od najmłodszych lat a nawet pokuszę się napisać miesięcy Gbi, kolorowanki goszczą u nas w domu. Gabrysia uwielbia rysować, malować, odwzorowywać i kolorować. Jeszcze przed pierwszymi urodzinami miała swoje kredki, którymi tworzyła swoje magiczne wzory. Dzięki temu jej ręka jest bardzo wypracowana a prace plastyczne oceniane na bardzo wysokim poziomie, jeśli chodzi o precyzję. Ostatnio zajęła pierwsze miejsce w konkursie literacko - plastycznym organizowanym przez naszą Bibliotekę Miejską.

Kolorowanki i kredki zabieramy na wszystkie imprezy, gdzie są dzieciaki i zawsze stanowi to mega atrakcję. Kiedy Gabi obejrzała Jej wysokość Zosię na Disney Junior - zaczął się szał i teraz Zosia gości nie tylko u nas w domu ale tam gdzie jest Gabi czyli u dziadków, u ciotek czy też w przedszkolu ;-)

Norbert zostaje przy autach ;-)))Korony nie mogło zabraknąć ;-) Królewny tak szybko biegały w koronach, że trudno było nadążyć z aparatem ;-)


Kolorowanki z bajki Jej wysokość Zosia


Gabrysia Laureatką Konkursu w naszej Miejsko - Gminnej Bibliotece

Praca na górze ze słoniami ;-)  jest Gabrysi :-)


10 komentarzy: