niedziela, 27 listopada 2016

Gierkobus Olimp Lublin testowanie gier

Ostatnio podczas weekendowych zakupów w Lublinie w Galerii Handlowej Olimp trafiłam na bardzo fajne miejsce. Gierkobus!! Cóż to takiego ? To miejsce, pełne bardzo ciekawych, sprawdzonych gier, gdzie możemy je dokładnie obejrzeć i przetestować. Genialny pomysł. Gry to idealny prezent dla dziecka. Spędzamy miło czas z najbliższymi a do tego wiele można się nauczyć. To czas pełen emocji, nauki logicznego myślenia, ćwiczenia pamięci, skupienia i koncentracji. Uczą sztuki wygrywania i jeszcze trudniejszej przegrywania. Gry planszowe łączą pokolenia - dzieciaki bardzo chętnie zabierają gry do dziadków czy pradziadków :-)

Gier planszowych jest wiele i w sklepach można dostać czasem oczopląsu. Często też zastanawiamy się czy dana gra będzie fajna, czy zainteresuje dzieci. Dlatego uważam, że taki gierkobus to ciekawe rozwiązanie. Można grę dokładnie obejrzeć, zobaczyć co ma w środku.  Można też zasięgnąć rady jakie gry są lubiane przez dzieci, które się szybko nie nudzą. To bardzo cenne informacje :-) Można też przyjść z dzieckiem - taka przerwa w zakupach. Można sobie zagrać w różne gry, zobaczyć co zainteresuje naszego szkraba. Po naszej wizycie w gierkobusie Norbert zmienił treść listu do Mikołaja :-) Co bardzo mnie cieszy, gdyż wcześniej wybrał sobie grę, która jakoś do mnie nie przemawiała ;-)

Zrobiłam sobie listę gier, które już niedługo się u nas pojawią :-)) Ten kto uważa, że gry planszowe to temat wymarły i mało ciekawy jest w wielkim błędzie. Gabrysia z Norbertem uwielbiają wszelkiego rodzaju gry i często po nie sięgają.


Jak Wam się podoba taki gierkobus ?


Gierkobus - Galeria Handlowa Olimp w Lublinie, w części z multikinem, obok media expert.

1 komentarz:

  1. Kapitalny pomysł. Nam już zdarzyło się z targów książki zamiast książek wyjść z planszówkami właśnie dzięki temu, że mogliśmy w nią wcześniej zagrać, sprawdzić i rodzinnie stwierdzaliśmy - idealna dla nas :)

    OdpowiedzUsuń