piątek, 8 września 2017

Spotkanie z Nelą Małą Reporterką Lublin

Nela Mała Reporterka to dziewczynka znana chyba większości dzieciaków.
Autorka dziecięcych książek i programów podróżniczych, których jest bohaterką. Nela urodziła się w 2005 roku i podróżuje z rodzicami po całym świecie odsłaniając tajniki kontynentów, państw i zwierząt. Jej książki są pełne wiedzy. Zarówno Gabrysia jak i Norbert uwielbiają książki i programy Neli. Nawet PraBabcia jest zachwycona treścią książek, które miała okazję poznać na feriach zimowych.


To właśnie na książkach Neli, Gabrysia uczyła się czytać. Byłam zaskoczona, gdyż czcionka wcale nie należy do najłatwiejszych by stawiać pierwsze kroki w czytaniu.
Za to książkę pisze nasza bohaterka i sam język jest bardzo zrozumiały i przemawiający do dzieci. Kiedy wieczorem czytałam Nelę na dobranoc zawsze słyszałam "Mamo jeszcze jeden rozdział", "Jeszcze jedną stronę!" . Nic dziwnego, że wszystkie książki Neli szybko zyskują status bestsellerów. W zasadzie w naszej biblioteczce domowej brakuje już tylko 2 książek, które pewnie z czasem do nas dołączą.


Gabrysia pilnuje wszelkich nowości :-)Teraz uzupełniamy album naklejkami ze Stokrotki :-)

Już jutro w Lublinie w Centrum Handlowym Plaza odbędzie się spotkanie autorskie z Nelą Małą Reporterką.


Nie możne nas tam nie być .... chociaż podejrzewam, że będą tłumy. Gabrysia i Norbert wybrali już swoje ulubione książki i z niecierpliwością czekają na sobotę i możliwość spotkania Neli, wspólnego zdjęcia i autografu w książkach.

Zobaczymy czy wytrwają do końca.

2 komentarze:

  1. Mała poszukiwaczka,skarbów ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Byłam z dziewczynkami na spotkaniu z Nelą u nas w mieście ale były takie tłumy, że nie dało się dopchać. Mimo to dziewczyny bardzo zadowolone! Ostatnio w Stokrotce kupiłyśmy ostatnią książkę co nam brakowało więc w domu istny szał.

    OdpowiedzUsuń