środa, 22 lipca 2015

Infoband Silikonki.pl - wyniki konkursu

Jak sprawić by dziecko zapamiętało nr do mamy czy taty ? Opaski silikonowe z tłoczonym numerem telefonu do rodzica rozwiązują ten problem. Dziecko ma numer do rodzica zawsze przy sobie. Dyskretny, niezniszczalny numer zawsze pod ręką.Takie dodatkowe zabezpieczenie w razie zgubienia dziecka .... czego oczywiście nikomu nie życzę! To najdłuższe chwile w życiu matki, gdy traci z oczu dziecko, czasem wystarczy chwila nieuwagi ....
 Na zatłoczonej plaży, w markecie na miejskich eventach - los czasem płata różne dziwne figle. 

W naszych podróżach towarzyszyły nam różne opaski, z różnymi zapięciami ale to właśnie silikonowe opaski z tłoczonym napisem sprawdziły nam się najlepiej!
Same dzieciaki się upominały o opaski - bo jak to stwierdziła Gabi - czuje się z nią bezpieczniej (bo nawet jak pomyli cyferki w głowie to będzie miała przy sobie numer do Mamy i Taty).Dziś śpieszę z wynikami konkursu, ogłoszonego we współpracy z firmą Silikonki® - wiem, że czekacie :-)

Do rozdania było aż 6 bransoletek

Szczęśliwe losy uśmiechnęły się do.......

Pani Beatki Szulc
Pani Magdy Jarguz
Pani Ilony Popławskiej
Pani Ewy Maćkiewicz
Pani Marty Osieca
Pani Patrycji Panewasz
Gratuluję

Zwycięzców proszę o kontakt na maila gziaba @ gmail. com (bez spacji mail) lub na PW na Facebooku :-) Czekam 5 dni od dzisiaj , jeśli zwycięzca się nie zgłosi w tym czasie, losujemy jeszcze raz :-)

W wiadomości proszę o następujące dane - jest to bardzo ważne!!

1  Kolor opaski


2 Jakie tłoczenie na opasce? np. MAMA +48 i nr telefonu (tłoczenie jedna strona do 21 znaków)

3 Potwierdzić rozmiar opaski S -  proszę sprawdzić dokładnie obwód nadgarstka dziecka - chodzi o to by taka opaska nie ściskała rączki ale i nie była za luźna. Na Gabi (6lat) i na Norba (4,5roku) opaski są w sam raz.

Rozmiar S jest przeznaczony dla dzieci 3-7 lat (147mm obwód nadgarstka)

 4 Adres wysyłki w Polsce

Wszystkie dane zostaną niezwłocznie  przekazane sponsorowi silikonki.pl, Dziękujemy firmie Silikonki® za ufundowanie nagród w naszym konkursie!!

2 komentarze:

  1. ale wieści super! dzięki!

    OdpowiedzUsuń
  2. ciekawa opcja zabezpieczenia.

    OdpowiedzUsuń