środa, 13 czerwca 2012

Pierwszy sukces Gabrysi w konkursie plastycznym

Obydwoje z mężem pękamy z dumy!!!

Jakiś czas temu dostaliśmy informację od wychowawczyni Gabrysi, iż Gabi będzie przygotowywała pracę na konkurs plastyczny organizowany przez Dom Kultury.

WOW!! Już wtedy byłam dumna ;-)

Tematem pracy był portret,wielkość format A3, technika płaska dowolna. Nie byłam obecna przy wykonywaniu dzieła, także poprosiłam wychowawczynię o podanie szczegółów ;-) Pani Agnieszko, po pierwsze chciałabym podziękować za zaangażowanie i przygotowanie Gabrysi do konkursu, za to że tyle serca wkłada Pani w pracę z dziciaczkami!! Dziękuję także za wyczerpująca odpowiedź odnośnie przebiegu konkursu.

"Gabrysia z entuzjazmem przystąpiła do wykonania pracy na konkurs, narysowała portret a później z dostępnych materiałów wykonała tło (kulki bibuły, skrawki papieru kolorowego, odciski palców, pieczątki , kulki plasteliny). Gabrysia wykonała pracę samodzielnie, moją rolą w tym wszystkim było proponowanie materiałów, z których można było wykonać tło, a Gabrysia sama decydowałam jakie wykorzysta materiały i w jakim miejscu." - napisała Pani Agnieszka, wychowawczyni Gabrysi. 

Dzieło Gabrysi :-) wiek: 2 latka 10 miesięcy. (Kategoria wiekowa konkursu 3-5lat)

 Widzicie te szczegóły ?? Źrenice, brwi ??"Dwa tygodnie temu zadzwoniła Pani z Domu Kultury i powiedziała, że Gabrysia otrzymała Nagrodę, a Oliwia Wyróżnienie w konkursie plastycznym. [...] Gabrysia była wyczytana jako pierwsza spośród grupy dzieci, które zdobyły Nagrodę i ochoczo z uśmiechem (ale też ze mną za rękę ;) ) poszła po odbiór nagrody. Pani powiedziała przez mikrofon, że Gabrysia jest najmłodszą uczestniczką konkursu. Później śpiewały dzieci, nagrodzone w konkursie muzycznym, następnie były krótkie występy dwóch nagrodzonych grup teatralnych. Po rozdaniu nagród odbył się wernisaż prac plastycznych ( cała sala prac ) i poczęstunek dla dzieci. Gabi była z siebie bardzo zadowolona, w przedszkolu każdemu pokazywała swoją książkę  i dyplom. Jesteśmy bardzo dumne z Gabrysi." - dodała wychowawczyni.


BRAWO DZIEWCZYNY bo widziałam, że prac było dużo :-) 
Córeczko jesteśmy z Ciebie BARDZO, BARDZO DUMNI
Postaramy się dołożyć wszelkich starań by rozwijać Twoje zainteresowania :-)


Gabrysia otrzymała cudną książkę Claude Monet i jego magiczny ogród - Laurence'a Anhola.
Książka jest świetnie napisana, wzbogacona przepięknymi ilustracjami, zostały tam też przedstawione obrazy Claude'a Moneta. Rozbudza naszą wyobraźnię i przybliża ten magiczny świat malarstwa najmłodszym. Będę musiała się zainteresować całą serią opowiadań Wielcy malarze dla dzieci.


25 komentarzy:

 1. GRATULUJĘ:) to wspaniałe i wcale sie nie dziwie ze pekacie z dumy.

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratulacje!!! Życzę dalszych sukcesów!

  OdpowiedzUsuń
 3. No kochana, nie dość, że mamy mądre córki, zdolne córki, śliczne córki to jeszcze mają takie same sukienki :D Gratulacje dla młodej artystki!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. o proszę ;-) coś w tym musi być heheheh :-)

   Usuń
 4. Pięknie! Serdecznie gratulacje dla Gabi i dla jej mamy :) Na pewno miałaś niemały wpływ na rozwój jej talentu. Miej nadal :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Faktem jest to że Gabi od małego uwielbiała prace plastyczne, bardzo dużo malowała rączkami, paluszkami, farbami, kredkami ;-) wyklejała plasteliną, bibułą ONA TO UWIELBIA a ja pozwalam jej to robić kiedy tylko ma na to ochotę - sama się wtedy dobrze bawię ;-)

   Usuń
 5. Brawo Gabi! Oj, też byłabym dumna :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetnie !!!
  Gabrysia jest naprawdę zdolna - nigdy bym nie powiedziała, że to rysunek niespełna 3 letniej dziewczynki. Ma talent. Brawo !

  OdpowiedzUsuń
 7. gratulacje, ujawniają się zdolności !

  OdpowiedzUsuń
 8. w życiu bym nie powiedziała że ona ma niecałe 3 lata, wygląda na tych zdjęciach na 5latkę ;) I takie też rysunki robi :) Gratuluję zdolnej córy :) Btw mamuśka kiedy jakieś spotkanie? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. uwierz mi, że mam zdjęcia gdzie wygląda jeszcze bardziej "dojrzale" ale mi do pewnego wieku też dawali więcej niż mam ;-)

   Usuń
 9. Chciałabym aby w naszym Domu Kultury były organizowane takie konkursy. Rysunek śliczny i gratuluję nagrody!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może są :-)
   tu też chyba wiele zależy od samego przedszkola, zaangażowania w takie imprezy :-))

   Usuń
 10. Gratulacje dla dumnych rodziców i zdolnej córeczki!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 11. No no no - GRATULACJE moje Panie!!!! Zajączkowa ciocia ;) jest super dumna z Gabrysi, a mamie jak zwykle zazdrości (oczywiście tylko w ten pozytywny sposób) :)

  OdpowiedzUsuń
 12. dziękuję wszystkim za miłe komentarze :-))

  OdpowiedzUsuń
 13. Gratuluję Młodej Artystce :D

  OdpowiedzUsuń
 14. Rośnie Wam artystka :) Winszuję.

  OdpowiedzUsuń
 15. No super... gratulacje dla młodej damy i uznanie dla rodziców, że pielęgnują talent córci :):):)
  A przy okazji, jeśli masz ochotę, zapraszam do mnie do zabawy w 11 pytań.
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń