piątek, 6 lutego 2015

Iluzjonista i wielka scena dla Przedszkolaków

Styczeń był bardzo - BARDZO intensywny, między innymi był miesiącem imprez scenicznych.
W sumie dopiero teraz mogę odetchnąć ale nie... nie chodzi o mnie ;-) To dzieciaki się "produkowały". Jako iż w zeszłym roku dzieciaki się rozstały - Norbert został w przedszkolu, Gabi poszła do szkoły to wszystkie imprezy mamy teraz podwójne ;-) Nasze Przedszkole zawsze robi imprezy z wielką pompą angażując pięknie dzieci co uważam za mega duży plus. Cieszę się, że i Gabi teraz w zerówce trafiła do Pani wychowawczyni, która jest świetnym nauczycielem, który potrafi także poderwać dzieciaki do działania scenicznego i stwarza im wiele okazji do występów przed szkołą.

Dziś o wielkim występie Przedszkolaków (Norbusiowych) dla Dziadków oraz o występie tajemniczego Pana ....

Wielka scena dla takiego małego Przedszkolaka to nie lada wyczyn ... nie było to przedszkole a sala kinowa w Centrum Kultury, sala pełna rodzin - Dziadkowie, Rodzice, Rodzeństwo a nawet Ciocie i Wujkowie. Występy przed najbliższymi są najtrudniejsze, jednak po dzieciach tremy nie było widać. Czuły się jak rybki w wodzie :-) Uśmiechnięte, rozbawione!


Piosenki ślicznie zaśpiewane, wierszyki wypowiedziane, prezenty rozdane. Był też pokaz tańca + bonus w postaci breakdance w wykonaniu Kuby i Norberta - taki niespodziewany , niezapowiedziany, niezaplanowany ... a Norb mało co ze sceny nie zleciał przy akrobacjach ale wszystko było pod kontrolą ;-)Sala była pełna oklasków i wiwatów. Mali artyści spisali się na medal!!


Później odbył się koncert gitarowy - jak to Gabi stwierdziła - aż jej serce bardziej zabiło. Starszy kolega Przedszkolaków zagrał przepięknie na fortepianie a później?
Następnie.... na scenę wkroczył tajemniczy Pan ... Iluzjonista - Igor Lewandowski. Przeniósł nas do świata prawdziwej magii i wspaniałych sztuczek :-)
Dzieciaki zachwycone ale i dorośli byli ciekawi techniki sztuczek :-)
Kiedy magik poprosił o asystenta - zgłosił się las małych rączek. Norbert był zawiedziony, że kolega został wybrany ale nie przeszkodziło mu to zaraz po występie kolegi wkroczyć na scenę. Totalnie zaskoczył tym Pana Iluzjonistę - powstała improwizacja z nową porcją sztuczek a Norbert zdobył nowe doświadczenie występując jako asystent iluzjonisty :-)
Gabi też zaliczyła swój mały wkład w sztuce magii na scenie :-) Niestety był tak krótki, że nawet nie zdążyłam zrobić zdjęcia ..... w takich chwilach brakuje mi też kamery!!! Nagrania telefonem to nie to samo ....

Wracając do naszego wielkiego dnia - to później dzieciaki obejrzały bajkę na kinowym ekranie a uroczystość Dnia Babci i Dziadka zakończyła się poczęstunkiem przygotowanym przez rodziców.

Brawa dla dzieciaków za mega odwagę by wystąpić przed tak dużą publicznością :-))

Ten występ będziemy długo wspominać.

12 komentarzy:

 1. Tylko chyba rodzice mają naturalną umiejętność improwizowania na poczekaniu. Jak widać Pan Igor też dał radę :)
  Niezła impreza przy okazji.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z tego co wiem Pan Igor ma doświadczenie z pracą z dziećmi :-)) a to wymagająca widownia :-))

   Usuń
 2. Wspaniały występ!
  Za kilkanaście lat wspólnie będziecie wspominać te chwile z uśmiechem na twarzy. ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zdecydowanie tak :-))

   Ogólnie tak sobie myślę, że na koniec przedszkolnej drogi zrobię dzieciakom fotoksiążkę na pamiątkę :))

   Usuń
 3. Ależ odważny Twój synek! Widać, że na scenie czuje się jak ryba w wodzie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Fakt ostatnio stał się bardzo odważny jeśli chodzi o wystąpienia przed publiką :))

   Usuń
  2. Bardzo sympatyczny wpis! Dziękuję za miłe słowa!! Widownia była rewelacyjna i to dzięki niej czerpałem pozytywną energię! Do zobaczenia!!

   Usuń
 4. Brawa dla przedszkola za taką imprezę i przygotowanie dzieci.
  Norbert to prawdziwy przystojniak, jaki elegancki i odważny, oby tak dalej.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli chodzi o nasze przedszkole to zawsze uroczystości na Dzień Babci i Dziadka oraz Dzień Mamy, Taty i Dzień Dziecka zawsze obchodzone są z wielką pompą z występami na dużych scenach :-)

   Usuń
 5. Super, sama nie mogę doczekać się podobnych występów naszych dzieci :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Wielkie wydarzenie, wspaniałe występy! brawo

  OdpowiedzUsuń
 7. Ale czad. Super, że placówki u Was tak prężnie działają.

  OdpowiedzUsuń