czwartek, 21 czerwca 2018

Mundial 2018 - kto wygra mecz!!

Gdzie się nie obejrzysz cała Polska żyje mistrzostwami, podejrzewam, że w innych krajach jest podobne zainteresowanie mundialem. Fani piłki nożnej rezerwują sobie czas przed telewizorem podczas meczy! Niektórzy we wtorek, zwalniali się z pracy by zdążyć do domu na mecz! Większość obecnych rozmów, kończy się tematami mundialowymi.

Kto z kim dzisiaj gra?

Ciekawe jaki będzie wynik?

Kto wyjdzie z grupy?

Kto ma szanse na ścisły finał?

Oczywiście naszą wiedzę na ten temat można wykorzystać typując wygrane w zakładach bukmacherskich. Tak wielka impreza piłkarska jak mundial nie może obejść się bez zakładów.
Jakiś czas temu jadąc samochodem usłyszałam o nierealnym dla mnie wytypowaniu wszystkich 64 spotkań mistrzostw świata! Jedna firma bukmacherska działająca w Danii rozpoczęła przyjmowanie zakładów na wyniki podczas piłkarskich mistrzostw świata w Rosji, gdzie największą wygraną będzie 67 milionów euro za wytypowanie właściwych wygranych wszystkich 64 spotkań.
Fakt, że nie trzeba typować konkretnych wyników a tylko wygrane drużyny .... ale czy to w ogóle realne? Niektórzy mówią, że nie jest to wykluczone. Ale jaką wiedzę, na ten temat trzeba posiadać, jak dobrze trzeba znać drużyny, statystyki a ile w tym szczęścia by dokonać czegoś takiego. Czasami wytypowanie drużyny, która wyjdzie z grupy jest ciężkim zadaniem a co dopiero przewidzieć tyle spotkań. 

W Polsce także każdy bukmacher przygotował swoje propozycje na mistrzostwa, które dostępne są na ich stronach internetowych. W trakcie rozgrywek będą one oczywiście aktualizowane. Aby przyciągnąć możliwie największą liczbę graczy zakłady organizują również specjalne promocje i bony powitalne. Czy warto grać ? Są osoby, którym udaje się zbić fortunę na wnikliwej analizie i zakładach bukmacherskich. To, że na świecie są takie przypadki to nas tak nie dziwi ale czy wiecie, że w Polsce także trafiają się wielkie wygrane? Z końcem maja tego roku, gracz zawarł kupon , za całe 30 zł , który składał się z 6 wydarzeń w piłce nożnej. Łączny kurs bukmacherski na kuponie wynosił aż 889.79, co w rezultacie dało mu wygraną w kwocie ponad 21 000 zł. Wygrany kupon Milenium: postawił 30 zł, wygrał ponad 21 000 zł Gracz z Mielca, który wykupił zakład za całe 2 zł i przewidział trafnie wyniki 30 sportowych zdarzeń wygrał 180 000 zł. Inna osoba za kupon za 5 zł i 10 typów meczy wygrała 150 000 zł.

Ładne wygrane... prawda??

Jeśli chodzi o typy faworytów i przewidywania to po weekendzie wielka niespodzianka otóż wiele osób, fanów a nawet zakładów bukmacherskich obstawiało, że szansę na ścisły finał mają Niemcy - obrońcy tytułu mistrza! Najczęściej obstawianym wynikiem było 2-0 dla Niemców. Natomiast niedzielny mecz z Meksykiem i przegrana Niemców nieźle namieszała i była wielkim zaskoczeniem, pokazała, że chyba wszystko jest możliwe. Brazylia także była ścisłym faworytem a tylko zremisowała ze Szwajcarią!

Przyznam się, że aż z ciekawości sama zaczęłam śledzić, jakie drużyny mają największe szanse i jak zderzy się to z rzeczywistością.
Aktualne typy, kursy, przeliczenia stawek możecie śledzić na Legalsport.

Jakie są szanse Polski ?? 
Jeszcze we wtorek przed naszym meczem z Senegalem napisałabym, że jestem pełna optymizmu!!
Polska reprezentacja pod okiem Adama Nawałki nie raz pokazała, że potrafi wygrać z lepszymi od siebie drużynami. Zakłady bukmacherskie pokazywały naszą minimalną przewagę nad Senegalem i Japonią, natomiast mecz z Kolumbią obstawia się jako trudniejszy. Statystyki są po naszej stronie, a my kibice mocno wierzymy w naszych Biało Czerwonych!

źródło rfbl.pl

We wtorek okazało się, że coś poszło nie tak....  W wielu przypadkach pierwsze spotkanie turnieju ma wpływ na dalszą postawę w turnieju. We wtorek większość Polski przybrała biało czerwone barwy, flagi na balkonach, samochodach i twarzach wiernych kibiców. Emocje było słychać w pubach, w domach i na ulicy.
Przegraliśmy....


Może to zmobilizuje naszą drużynę i na niedzielnym meczu z Kolumbią pokażemy na co stać Orły Nawałki!! My kibicie nigdy się nie poddajemy :-) W niedzielę, znów zrobi się biało czerwono :-))

źródło: www.tvn24.pl

I będą gole tylko do właściwej bramki naszych przeciwników :-)))


Nasze rowery też oflagowane :-))
5 komentarzy:

  1. Fajni z Was kibice, u nas mój mąż z chłopakami bardzo przeżyli wtorkowy mecz. Ja oglądałam z doskoku. Może w niedzielę pójdzie lepiej. Jeśli chodzi o zakłady to u nas czasami Lotto albo jakaś zdrapka.

    OdpowiedzUsuń
  2. Polska na ten mundial po prostu nie dojechała fizycznie.

    OdpowiedzUsuń
  3. Jeśli chodzi o sam mundial to faktycznie impreza trzeba przyznać była bardzo udana. Jeśli natomiast spojrzymy na mundial z perspektywy obstawiania meczy u bukmachera https://www.iforbet.pl/zaklady-bukmacherskie to dla niedoświadczonych graczy może to być porażka. Często tak jest że te najlepsze mecze potrafią zaskoczyć każdego.

    OdpowiedzUsuń