piątek, 16 czerwca 2017

Bilet do kina za 17 zł - GROUPON - Multikino

Uwielbiam promocje!! Zwłaszcza, gdy można na nich zaoszczędzić.

Pamiętam kiedy bilet do kina kosztował 10 zł i chodziło się do niego bardzo często. Obecnie by pójść do kina z dzieciakami, dając się namówić na zestaw z super kubkiem z danej bajki zostawiasz w kinie 150 zł ..... I tu jest problem .... zaczynasz unikać kina .... ;-) Uważnie śledzisz zwiastuny i starasz się nie rujnować domowego budżetu.

Całkiem przypadkiem wpadłam na MEGA promocję otóż .... na GROUPON'ie są do kupienia bilety do multikina za 16,50 zł!! (Warszawa 17,90 zł) ZOSTAŁO JUŻ TYLKO 2 dni!!

LINK do promocji

Jak to działa ??

Kupujesz bilety do kina za cenę tańszą niż zapłaciłby w dzień powszedni. Bilety możesz wykorzystać do końca lipca 2017. Nie ważne czy chcesz iść do kina na tygodniu czy na weekendzie, korzystasz z biletu za niecałe 17 zł .... normalnie płacisz 10 zł drożej !!
Oczywiście rezerwujesz sobie miejsca w kinie, na wybrany seans, idziesz odebrać rezerwację i dajesz wydrukowane groupon'y . Rozkoszujesz się filmem w dobrej cenie!!

Dzięki tej promocji udało nam się już obejrzeć kilka filmów i bajek :-) 

Kolejne bilety czekają na Auta 3 i koniecznie Gru, Dru i Minionki.Ogólnie w czerwcu i w lipcu jest kilka interesująco zapowiadających się filmów. 

Król Artur - Legenda Miecza - jestem wielką miłośniczką takich historii. Zwiastun zachęca do pójścia do kina .... muzyka fenomenalna !!

Mumia - mam słabość do Toma ;-) 

Transformers: Ostatni rycerz - Dla efektów i dla zakończenia serii ;-) Niestety nie ma już klimatu pierwszych części .... 

Volta - polski film, który zapowiada się bardzo dobrze. Mam nadzieję, ze się nie zawiodę ;-) 


Mam nadzieję, że Multikino zrobi też podobną promocję na sierpień ;-)


2 komentarze:

  1. Dobrze, że u nas mniejsza miejscowość, a tym samym i tańsze bilety, dzięki czemu udało nam się już rodzinnie obejrzeć Auta3 bez większego uszczerbku dla portfela ...

    OdpowiedzUsuń
  2. Zawsze przegapiam podobne promocje, myślę żeby skorzystać a optem się okazuje że coś fajnego miesiąc temu sie skończyło :(

    OdpowiedzUsuń